Highlights - O festivale / Dôležité informácie

Zažite Spiš s Nestvillom!

Nestville Park bude mať pre vás posledný júnový víkend, 21. až  23. júna 2024, už po jedenástykrát pripravené a otvorené všetky svoje brány a nabitý hudobný program!

Odštartujte aj vy s nami 11. ročník Nestville Open Festu!

Nestville park a jeho atrakcie

Nestville Open Fest 2024 nie je len festivalom hudby, ale zároveň víkendom, kedy sa pre návštevníkov otvoria brány atrakcií Nestville Park!

Každý návštevník podujatia, ktorý si zakúpi lístok pre dospelú osobu pri vstupe obdrží 4 špeciálne lístky na bezplatné prehliadky jednotlivých zón Nestville Parku, kde budú taktiež prebiehať aj ochutnávky výrobkov Nestville.

Po prehliadkach navyše neodídete naprázdno a z každej zóny si odnesiete darček.

POZOR! Neváhajte využiť svoju šancu na bezplatné prehliadky! Kapacity prehliadok sú obmedzené! POZOR!

Lístky bude možné využiť v zónach

Nestville Chocolate s otvorenou výrobou
Počas celého podujatia Nestville Open Fest 2023 si budete môcť osladiť život našou kvalitnou čokoládou a taktiež vidieť proces prípravy výrobkov z tejto tropickej pochutiny. Chýbať nebude ani ochutnávka Nestville Chocolate a "hodina histórie", kde odhalíte historickú cestu čokolády na severný Spiš.

Nestville Taberna s otvorenou výrobou
Remeselný pivovar s reštauráciou v srdci Nestville Parku ponúka miesto, kde varenie piva Nestville Beer prebieha priamo pred vašimi očami! Inak to nebude ani posledný júnový víkend a vďaka lístkom budete mať v rámci bezplatných prehliadok možnosť toto naše craftové pivo aj ochutnať. Veríme, že od nás odídete s pocitom pravého pivárskeho a gastronomického zážitku, za ktorým k nám cestujú zo Slovenska aj z poza hraníc v každom ročnom období.​

Expozícia liehovarníctva Nestville Distillery
Dávnu históriu tradičných ľudových remesiel a liehovarníctva severného Spiša, siahajúcu od 12. storočia až po súčasnosť, spoznáte počas prehliadky expozície Nestville Distillery. Vrcholom celej prehliadky bude ochutnávka jantárovo čistej Nestville Whisky, ktorá má prívlastok "prvá slovenská".

Prezentácia chovu hovädzieho dobytka a mliekovýroby
Nestville Park je miestom kde sa zachovávajú tradície a to odzrkadľuje aj rozsiahly chov hovädzieho dobytka, oviec a kôz. Produkcia mlieka z chovu je využitá na výrobu širokej škály produktov, no vy sa budete môcť v rámci ochutnávky napiť pravého a čerstvého gazdovského mlieka priamo na festivale.

 

Program Nestville Rodeo Show

Nestville park je s konským športom spätý, preto ani tentokrát u nás nebude chýbať Nestville Rodeo Show!
Konské preteky sa budú konať počas oboch dní, 22. a 23. júna, a predstavia sa vám top westernoví jazdci so svojimi nádhernými koňmi nielen zo Slovenska.

Prebiehať budú tiež ukážky jazdectva Nestville Horses Academy.

Sobota 22.06.2024
Prvé jazdy od 11:00

Disciplíny

Nedeľa 23.06.2024
Prvé jazdy od 10:00

Disciplíny

Hlavný stage

Piatok 21.06.2024

Sobotná noc bude žiť najmä HIP-HOP-om, no dočkáte sa aj štýlu SKA, rocku, či POP-u a nakoniec to zakončíme poriadnou párty pod holým nebom.
Vystúpia:

DJs

sobota 22.06.2024

Sobota poteší najmä priaznivcov populárnej hudby a známych Slovenských kapiel. 
Vystúpia:

Detský program

Detská Fruxi zóna a množstvo atrakcií
U nás nikdy nezabúdame ani na najmenších, preto máme počas celého víkendu pripravený bohatý detský program a sladkú Fruxi zónu.

Načerpať silu budete môcť v:

Nestville Horses
Stajne Nestville Horses ponúkajú možnosť spoznať naše krásne Frízske kone zapísane v Holandskej kráľovskej knihe (De Koninklijke Vereniging "Het Friesch Paarden-Stamboek"). Koníky však nemáme len na okrasu, ale taktiež s nimi trénujeme a ponúkame jazdecké kurzy Nestville Horses Academy, ktoré vás udržia v sedle.

Nestville Farm
V areáli Nestville Park sa to okrem koní "hemží" aj ostatnými druhmi zvierat, o čom sa budete môcť presvedčiť v Nestville Farm. Na vaše zvedavé výrazy budú čakať nie až tak nemé tváre v podobe ovečiek, prasiatok, husí, kačiek, ale aj exotického vtáctva, či nášho maskota, border kólie "Whisky".

Neodmysliteľnou súčasťou každého ročníka Nestville Open Festu je aj veľkolepý pyro-muzikálny ohňostroj!

Program je skutočne bohatý a my veríme, že sa 21. až 23. júna tešíte na tri plnohodnotné dni a noci hudby, relaxu a najmä zábavy v Nestville Parku, obec Hniezdne!

Lístky v predpredaji na https://www.nestvilleopenfest.sk/sk/

Pre viac doplňujúcich informácií nezabúdajte sledovať naše sociálne siete.

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu.

nestville park

NESTVILLE PARK

Nestville Park je bránou k spoznaniu jedného z najmalebnejších kútov Slovenska. Nestville Park je expozícia, ktorá je nositeľom a oživovateľom histórie a tradícií. Návštevníkovi predstavuje nevšedný a zaujímavý historický prierez výrobou liehovín a remesiel súvisiacich so spracovaním a uskladnením liehu až po moderný dnešok.

NESTVILLE WISHKY

Jedna z najdôležitejších pohnútok k začatiu výroby Whisky Nestville bola kvalitná a krištáľovo čistá voda, ktorej rozbor ukázal minerálne zloženie, ktoré je mimoriadne vhodné pre produkciu whisky. Na základe geologických výskumov sa zistilo, že voda, ktorú používame preteká kvartérnymi sedimentamizubereckého a bielepotockého súvrstvia. Voda prechádza dlhou cestou od Belianskych Tatier až do Ľubovnianskej Kotliny, počas ktorej je obohacovaná o jedinečné minerálne zloženie a je filtrovaná cez horniny, ktoré sa datujú do čias paleogénu a kvartéru.

TU SA ZABAVÍŠ

MIESTO KONANIA

PODPORUJU NÁS

PARTNERI

partner 42
partner 43
partner 49
partner 21
partner 50
partner 48
partner 23
partner 51
partner 55
partner 56
partner 57
partner 58
partner 59