Highlights - O festivale / Dôležité informácie

Termín festivalu: 22.6. (piatok)- 23.6. (sobota) 2018

Miesto konania festivalu: Nestville Park

                                     Hniezdne 471

                                     06501 Hniezdne

               Nestville Open Fest je multižánrový kultúrno-zábavný festival, ktorý sa koná v malebnej obci Hniezdne v okrese Stará Ľubovňa. Myšlienka realizovať festival, ktorý je jediný svojho charakteru v regióne severný Spiš vznikla v roku 2012.

Dvojdňový festival je sprevádzaný bohatým kultúrnym programom, ktorého súčasťou je prezentácia slovenských a českých interpretov hudobnej scény. Atraktívnosť podujatia vytvárajú zábavné, zážitkové a detské atrakcie. 

Zámerom festivalu je vytvorenie a spestrenie emocionálnych zážitkov každej vekovej kategórie a generácie.

               Nestville Park v Hniezdnom už každoročne v júni usporiada festival pod názvom Nestville Open Fest 2018, ktorým sa zároveň slávnostne otvorí letná sezóna v Nestville Parku. Na tomto zábavno-kultúrnom podujatí vystúpi množstvo známych slovenských a českých interpretov Rytmus, No Name, Kryštof, Vidiek, Cigánski diabli, Komajota atď. Podujatie bude sprevádzané zaujímavým programom pre všetky príjmove kategórie obyvateľstva. Súčasťou podujatia bude veľkolepý ohňostroj a fun zábavné zóny a  atrakcie pre deti aj dospelých. 

Najsilnejší muži sveta si počas podujatia preveria svoju silu v medzinárodnej súťaži silákov Nestville StrongMen , pričom sa budú uchádzať o Európsky pohár najsilnejších mužov Európy

Návštevníkom bude prístupné stanové mestečko. V areáli sa bude nachádzať 5 fun zón:

 

1.Nestville Whisky fun zóna- westernový koč, fotostena s 3D grafikou, súťaže pri kolibe, profesionálna barber show, 

2.Tatra Balsam fun zóna- bar, predaj miešaných nápojov, slack line, fotostena z paliet Tatra Balsam, relax zóna s možnosťou pripojenia na internet a nabíjania smartfónov

3.Spiš Original fun zóna- disco show, letné drinky, vodný futbal 

4.Nestville Chocolate & Fruxi Fresh zóna- detský bar, detské miešané nápoje, fotostena, kreslené detské skákačky, výroba pochutín z čokolády, prezentácia čokolády

5.Nestville Cinema - Live premietanie MS vo futbale, filmy rôznych žánroch 

6.Nestville Hangar párty - Nočná disco a oldies párty s Europou 2 a rádiom Vlna 

7.Nestville StrongMen - Europský pohár o najsilnejších mužov Európy

8.Expozícia Nestville Parku - Počas festivalu vstup na expozíciu bude zdarma

 

Nestville Cinema program: 

 

PIATOK 22. 06. 2018

 

SOBOTA 23. 06. 2018

 

V areáli sa budú taktiež nachádzať adrenalínové atrakcie, kolotoče, elektrické autičká trenažéry, nafukovacie hrady. 

Návštevníci budú môcť navštíviť aj expozíciu Nestville Parku, vstup na expozíciu bude vrámci festivalu zdarma.

 

nestville park

NESTVILLE PARK

Nestville Park je bránou k spoznaniu jedného z najmalebnejších kútov Slovenska. Nestville Park je expozícia, ktorá je nositeľom a oživovateľom histórie a tradícií. Návštevníkovi predstavuje nevšedný a zaujímavý historický prierez výrobou liehovín a remesiel súvisiacich so spracovaním a uskladnením liehu až po moderný dnešok.

NESTVILLE WISHKY

Jedna z najdôležitejších pohnútok k začatiu výroby Whisky Nestville bola kvalitná a krištáľovo čistá voda, ktorej rozbor ukázal minerálne zloženie, ktoré je mimoriadne vhodné pre produkciu whisky. Na základe geologických výskumov sa zistilo, že voda, ktorú používame preteká kvartérnymi sedimentamizubereckého a bielepotockého súvrstvia. Voda prechádza dlhou cestou od Belianskych Tatier až do Ľubovnianskej Kotliny, počas ktorej je obohacovaná o jedinečné minerálne zloženie a je filtrovaná cez horniny, ktoré sa datujú do čias paleogénu a kvartéru.

TU SA ZABAVÍŠ

MIESTO KONANIA

PODPORUJU NÁS

PARTNERI

partner 19
partner 20
partner 21
partner 22
partner 23
partner 28
partner 29
partner 33
partner 34
partner 36
partner 37
partner 38
partner 39