HIGHLIGHTS

O FESTIVALE

Dôležité informácie

Dôležité informácie

Nestville Open Fest je multižánrový kultúrno-zábavný festival, ktorý sa koná v malebnej obci Hniezdne v okrese Stará Ľubovňa. Myšlienka realizovať festival, ktorý je jediný svojho charakteru v regióne severný Spiš vznikla v roku 2012.

Dvojdňový festival je sprevádzaný bohatým kultúrnym programom, ktorého súčasťou je prezentácia slovenských a českých interpretov hudobnej scény. Atraktívnosť podujatia vytvárajú zábavné, zážitkové a detské atrakcie. 

Termín festivalu: 25.6. (sobota) - 26.6. (nedeľa) 2022

Čítať viac

ZOZNAM KAPIEL

PROGRAM FESTIVALU

S Hudbou Vesmírnou
S Hudbou Vesmírnou
Gladiator
Gladiator
Sima Martausová
Sima Martausová
Miro Jaroš
Miro Jaroš
Oteckovia
Oteckovia
SIMA
SIMA
NoControl
NoControl
Samantha Fox
Samantha Fox

NESTVILLE

FUN ZÓNY

O zábavu na Nestville Open Feste 2019 nebudú mať núdzu ani tí najmenší. V Nestville detskom svete na nich čaká bohatý program, ktorý zahŕňa vystúpenie Mira Jaroša, autogramiádu seriálových Oteckov, ktorí im budú predčítať rozprávky Pavla Dobšinského. O ďalšiu zábavu sa postará prešovské Divadlo Cililing a detské kino, kde sa počas trvania celého festivalu budú premietať obľúbené animované rozprávky. No ešte stále nekončíme. Bublinová či cirkusová show budú spolu s vysokými choduliarmi taktiež súčasťou tejto zóny. Navyše, deti si budú môcť otestovať svoje zručnosti a schopnosti v tvorivých dielňach. Tak čo, tešíte sa deti?

 

Tento rok sa môžete prvýkrát tešiť na Nestville Rodeo Show počas Nestville Open Festu 2019. Kovboji sa vám predvedú vo viacerých disciplínach ako napríklad: Gate Race/Trailer Loading/Team Penning/Barrel Race/Keyhole Racing/Ranch Sorting, v ktorých predvedú jazdci a ich kone zručnosť, rýchlosť, šikovnosť, obratnosť, silu a inteligenciu. Jednoducho všetky aspekty, ktoré kovboj a jeho jazdec musí mať.

 

Hangár Nestville Parku sa počas Nestville Open Festu 2019 premení na slnkom zaliatu pláž pri krásnom mori populárneho španielskeho ostrova - Ibiza. Nespútaná párty plná zábavy a typickej huby, o ktorú sa postarajú zvučné mená ako DJ Ray Pareon, DJs Nuff & Lekno, DJ Drahosh alebo DJ Borra. Headlinerom Nestville Ibiza Party bude DJ Milana​. Disdžokejka priamo z Ibizy, ktorá nepochybne roztancuje a rozpáli publikum.

Harmonogram – piatok:

22:00 - 23:30 DJ Migi
23:30 – 01.00 DJ Ray Paeron
01:00 – 03.00 DJ Nuff & Lekno
03:00 – do záverečnej DJ Ray Paeron

Harmonogram – sobota:

22:00 - 00:30 DJ Borra
00:30 - 02:00 DJ Milana
02:00 - 04:00 DJ Drahosh
04:00 – do záverečnej DJ Jordy Ray

Akrobaticko-silové zoskupenie KEEP MOVIN Vám prinesie vo svojich tématických choreografiách obvivuhodnú akrobaciu a párové silové prvky v prepojení so zábavnými scénkami, ktoré zaručene nadchnú oko každého návštevníka. Nenechajte sa uviesť do pohybu nezabudnuteľnou show Keep Movin!

Skákacie hrady, maľovanie na tvár a telo, zdobenie medovníčkov, drevené puzzle či výroba vlastného slizu. To všetko čaká na tých najmenších. Veľa skvelej zábavy a atrakcií, osviežujúce nealko drinky a maskoti Fruxik a Mimoň sa postarajú o to, aby deti prežili nezabudnuteľné zážitky. Príďte si vychutnať skvelú detskú atmosféru do Nestville Chocolate a Fruxi Fresh zóny.

Aj tento ročník sa Nestville Open Festu zúčastnia profesionálni barberi z barber shopov Michaelo zo Starej Ľubovne a FOGO´S z Popradu. Ktokoľvek, kto nakúpi v Nestville Kolibe nad sumu 15 € a má záujem o strih, dostane katičku, s ktorou sa preukáže v Nestville Barbershope a dostane strih brady, kontúr alebo vlasov zdarma.

Príďte si počas festivalu Nestville Open Fest oddýchnuť a nabiť energiou tak seba, ako aj svoj telefón priamo do Tatra Balsam zóny. Okrem Charge Boxov a pohodlných lehátok si môžete dopriať osviežujúce letné drinky, ktorých základ tvoria bylinné likéry Tatra Balsam. Navyše, každý z vás si roztočí to svoje festivalové Koleso šťastia!

Zažite neopakovateľnú atmosféru novootvoreného pivovaru Nestville Taberna, v ktorom  spoznáte históriu a výrobu piva a ochutnáte nefiltrované a nepasterizované poctivé pivo varené z najkvalitnejších surovín - sladu, miestnej vody, chmeľu a pivovarských kvasníc. K dobrému pivu patrí neodmysliteľne aj chutné jedlo ponúkané kuchyňou našej reštaurácie, ktoré vám v harmonickom spojení s týmto zlatistým mokom prinesie nezabudnuteľný kulinársky zážitok. Večernú atmosféru vám spríjemní aj živá country hudba v podaní Romana Vitkovského a jeho kapely.

Dávnu históriu tradičných ľudových remesiel a liehovarníctva severného Spiša, siahajúcu od 12. storočia až po súčasnosť, spoznáte počas prehliadky expozície Nestville Park, ktorá pozostáva z historickej, modernej a tradičnej časti. V závere prehliadky sa zdegustujete prvú slovenskú Nestville Whisky.

Otváracie hodiny:

Piatok – od 15:00 do 19:00 (posledný vstup o 19:00 hod.), sobota - od 9:00 do 16:00 (posledný vstup o 16:00 hod.). Počas festivalu je vstup do expozície ZDARMA.

Nedeľa – od 12:00 do 17:00 (posledný vstup o 17:00 hod.), vstup už podľa aktuálneho cenníka.

Zažite svet so slovenskou svetovou Goral Vodkou Master.

Západ, alebo východ?

New York, alebo Moskva.

Sami sa rozhodnete, či budete piť Cosmopolitan v meste, ktoré nikdy nespí alebo Moscow Mule v perle severu.

Je to na vás.

nestville park

NESTVILLE PARK

Nestville Park je bránou k spoznaniu jedného z najmalebnejších kútov Slovenska. Nestville Park je expozícia, ktorá je nositeľom a oživovateľom histórie a tradícií. Návštevníkovi predstavuje nevšedný a zaujímavý historický prierez výrobou liehovín a remesiel súvisiacich so spracovaním a uskladnením liehu až po moderný dnešok.

NESTVILLE WISHKY

Jedna z najdôležitejších pohnútok k začatiu výroby Whisky Nestville bola kvalitná a krištáľovo čistá voda, ktorej rozbor ukázal minerálne zloženie, ktoré je mimoriadne vhodné pre produkciu whisky. Na základe geologických výskumov sa zistilo, že voda, ktorú používame preteká kvartérnymi sedimentamizubereckého a bielepotockého súvrstvia. Voda prechádza dlhou cestou od Belianskych Tatier až do Ľubovnianskej Kotliny, počas ktorej je obohacovaná o jedinečné minerálne zloženie a je filtrovaná cez horniny, ktoré sa datujú do čias paleogénu a kvartéru.

TU SA ZABAVÍŠ

MIESTO KONANIA

PODPORUJU NÁS

PARTNERI

partner 42
partner 43
partner 49
partner 21
partner 50
partner 48
partner 46
partner 41
partner 44
partner 28
partner 23
partner 51
partner 52
partner 53