HIGHLIGHTS

O FESTIVALE

Dôležité informácie

Dôležité informácie

Nestville Open Fest je multižánrový kultúrno-zábavný festival, ktorý sa koná v malebnej obci Hniezdne v okrese Stará Ľubovňa. Myšlienka realizovať festival, ktorý je jediný svojho charakteru v regióne severný Spiš vznikla v roku 2012.

Dvojdňový festival je sprevádzaný bohatým kultúrnym programom, ktorého súčasťou je prezentácia slovenských a českých interpretov hudobnej scény. Atraktívnosť podujatia vytvárajú zábavné, zážitkové a detské atrakcie. 

Termín festivalu: 28.6. (piatok) - 29.6. (sobota) 2019

Čítať viac

ZOZNAM KAPIEL

PROGRAM FESTIVALU

S Hudbou Vesmírnou
S Hudbou Vesmírnou
Gladiator
Gladiator
Sima Martausová
Sima Martausová
Miro Jaroš
Miro Jaroš
Oteckovia
Oteckovia
SIMA
SIMA
NoControl
NoControl
Samantha Fox
Samantha Fox

NESTVILLE

FUN ZÓNY

O zábavu na Nestville Open Feste 2019 nebudú mať núdzu ani tí najmenší. V Nestville detskom svete na nich čaká bohatý program, ktorý zahŕňa vystúpenie Mira Jaroša, autogramiádu seriálových Oteckov, ktorí im budú predčítať rozprávky Pavla Dobšinského. O ďalšiu zábavu sa postará prešovské Divadlo Cililing a detské kino, kde sa počas trvania celého festivalu budú premietať obľúbené animované rozprávky. No ešte stále nekončíme. Bublinová či cirkusová show budú spolu s vysokými choduliarmi taktiež súčasťou tejto zóny. Navyše, deti si budú môcť otestovať svoje zručnosti a schopnosti v tvorivých dielňach. Tak čo, tešíte sa deti?

 

Tento rok sa môžete prvýkrát tešiť na Nestville Rodeo Show počas Nestville Open Festu 2019. Kovboji sa vám predvedú vo viacerých disciplínach ako napríklad: Gate Race/Trailer Loading/Team Penning/Barrel Race/Keyhole Racing/Ranch Sorting, v ktorých predvedú jazdci a ich kone zručnosť, rýchlosť, šikovnosť, obratnosť, silu a inteligenciu. Jednoducho všetky aspekty, ktoré kovboj a jeho jazdec musí mať.

 

Hangár Nestville Parku sa počas Nestville Open Festu 2019 premení na slnkom zaliatu pláž pri krásnom mori populárneho španielskeho ostrova - Ibiza. Nespútaná párty plná zábavy a typickej huby, o ktorú sa postarajú zvučné mená ako DJ Ray Pareon, DJs Nuff & Lekno, DJ Drahosh alebo DJ Borra. Headlinerom Nestville Ibiza Party bude DJ Milana​. Disdžokejka priamo z Ibizy, ktorá nepochybne roztancuje a rozpáli publikum.

nestville park

NESTVILLE PARK

Nestville Park je bránou k spoznaniu jedného z najmalebnejších kútov Slovenska. Nestville Park je expozícia, ktorá je nositeľom a oživovateľom histórie a tradícií. Návštevníkovi predstavuje nevšedný a zaujímavý historický prierez výrobou liehovín a remesiel súvisiacich so spracovaním a uskladnením liehu až po moderný dnešok.

NESTVILLE WISHKY

Jedna z najdôležitejších pohnútok k začatiu výroby Whisky Nestville bola kvalitná a krištáľovo čistá voda, ktorej rozbor ukázal minerálne zloženie, ktoré je mimoriadne vhodné pre produkciu whisky. Na základe geologických výskumov sa zistilo, že voda, ktorú používame preteká kvartérnymi sedimentamizubereckého a bielepotockého súvrstvia. Voda prechádza dlhou cestou od Belianskych Tatier až do Ľubovnianskej Kotliny, počas ktorej je obohacovaná o jedinečné minerálne zloženie a je filtrovaná cez horniny, ktoré sa datujú do čias paleogénu a kvartéru.

TU SA ZABAVÍŠ

MIESTO KONANIA

PODPORUJU NÁS

PARTNERI

partner 42
partner 43
partner 49
partner 21
partner 50
partner 48
partner 46
partner 41
partner 44
partner 28
partner 23